Moje práce + reference

Prodej bytu 3+1, Oty Synka, Ostrava-Poruba – PRODÁNO

Cíl se stanovil jasně, prodat byt v co nejkratším čase a za co nejlepší cenu. Po první prohlídce bylo jasné, že prostorný byt s překrásným výhledem je třeba potřeba pořádně připravit a bez pomoci majitelů to nepůjde. Po důkladné a náročné přípravě, která zahrnovala např. malování, a stěhování byl byt připraven k nafocení profesionálním fotografem. Pro zdůraznění všech předností bytu, které fotky nezachytily jsme také natočili poutavou videoprohlídku.


Výsledek:

  • Během prvních dnů se ozvalo 18 zájemců a proběhly 3 prohlídkové dny
  • Prodáno po 10 dnech a za cenu o 140 000 vyšší než se inzerovaloPosuďte sami, zda je důkladná příprava potřeba a jestli by stejný úspěch přišel i bez větších úprav.


Před úpravou:

Po úpravě:

Reference:

„Jsem moc spokojena s prodejem mého bytu, jehož realizaci jsem přenechala Petře, protože já tomu ani nerozumím a časově bych to nezvládla. Nemusela jsem se v podstatě o nic starat. Neměla jsem moc dobré mínění o realitních makléřích vzhledem k mým zkušenostem z minulosti, ale přístup, který zvolila Petra a její kolegové, byl maximálně profesionální a tak trošičku „jiný“ než je běžné. S takovou formou a propagací prodeje jsem se ještě nesetkala. Vůbec jsem nepočítala s tím, že se vše uskuteční během 14 dnů. Proto přeji Petře hodně spokojených klientů a fandím jí….“

Prodej bytu 3+1, Z. Chalabaly, Ostrava-Bělský les – PRODÁNO

Krásný byt a pro nás další výzva. Byt je krásný, prostorný a má své kouzlo, jen je potřeba ho důkladně připravit a zvýšit šance prodat za co nejlepší cenu.  Řešení? Nanosit spoustu dekorací, nábytku a krabic od banánů. Uhádnete, na co se krabice použili?


Výsledek:

  • Prodáno po 6 dnech
  • Byt si rezervovali zájemci, kteří byli na 2 prohlídce
  • Prodáno s cenou o 150 000 Kč vyšší než se prodávali byty v okolí.

Koukněte, zda se nám důkladná příprava a Home staging opět vyplatil.


Před úpravou: 

Po úpravě: 

Reference:

„Petrina zakazka byla muj byt a jeho prodej. Se sluzbou a pomoci kterou Petra do prodeje dala, jsem byla maximalne spokojena a doporucila bych ji komukoliv. Zajemce nasla behem 2tydnu a spoustu veci (jednani se zajemci,katastr a vyrizovnani) zaridila bez me pritomnosti. Opravdu chvalim a dekuju.“