Realitní služby

Prodat nemovitost rychle a za maximální možnou cenu může být někdy oříšek. Díky použití správných nástrojů vám mohu zaručit, že vaši nemovitost prodám v co nejkratším možném čase a výhodně.

Co pro vás udělám?

Home staging

Cílem Home stagingu je dosáhnout toho, aby zaujala co největší počet potencionální zájemců o koupi. Ze zkušenosti vím, že jen 10% kupujících si dokáže obrazně představit možnosti nabízených prostor. Proto interiér Vaší nemovitosti připravím tak, aby zájemci měli možnost vidět, jaký prostor se jim nabízí a i během krátké návštěvy si dokázali představit, jak by zde mohli žít.

Jak zařídíme prázdný pokoj? Vybavíme ho nábytkem například sedačkou, která je složená z krabic od banánů. A výsledek? Koukněte sami, jak se nám to povedlo…Profesionální fotografie

Běžně můžeme na různých realitních serverech vidět inzeráty bez fotek dané nemovitosti nebo inzeráty s fotkami, které kupujícímu nic neřeknou. Většina kupujících hledá nemovitost první na internetu, proto platí, že profesionální fotografie zvyšuje atraktivitu nemovitosti a většinou jsou při prodeji rozhodující. Profesionální fotografie ve spojení s Home stagingem zaručí rychlejší a výhodnější prodej.

Videoprohlídky

Každá nemovitost je jiná a má své přednosti, které na fotkách nemusí vyniknout. Pomocí poutavé videoprohlídky můžeme všechny přednosti vyzdvihnout a ukázat kupujícímu proč je právě tato nemovitost ta pravá.

Tržní analýza nemovitosti<

Jedním z důvodu proč jsou některé nemovitosti tzv.„neprodejné“ je špatně nastavená tržní cena. Svým klientům před prodejem nemovitosti vypracuji podrobnou cenovou analýzu, kde porovnám prodej obdobných nemovitostí v dané lokalitě za poslední rok.

Průkaz energetické náročnosti budovy

Povinností každého majitele nemovitostí je předložit kupujícímu tzv. energetický průkaz. Majitelům, kteří tento průkaz nemají, pomůžu zajistit vypracování u certifikované společnosti za výhodných podmínek.

Právní servis a úschova finančních prostředků

Základem hladkého prodeje je kvalitní právní servis a úschova finančních prostředků. Naši právníci vám připraví kupní smlouvu tvz. „na míru“ každé nemovitosti.

Prohlídky nemovitostí

Již jsem se několikrát setkala, že se makléř prohlídky nemovitosti vůbec neúčastnil a vše nechal na majiteli. Zaručím Vám, že na každé prohlídce budu osobně přítomná.

Financování hypotékou

Kupujícím pomůžou zajistit výhodné financování profesionální hypoteční poradci.

Poprodejní servis

Podpisem kupní smlouvy má práce zdaleka nekončí. Smlouvu s dalšími podklady zanesu na katastr nemovitostí, pomůžu předat nemovitost kupujícímu. Dále mohu zajistit pomoc např. s přepisem energií a vyplněním daňového přiznání.