Svatební salon Frýdek – Místek

Hledáte vhodnou podnikatelskou příležitost? Uvažujete, že se postavíte na vlastní nohy a začnete podnikat, ale stále hledáte vhodný obor, kde byste se prosadili?

V dnešní době začátek podnikání i se skvělým záměrem není vůbec jednoduchý a mnohdy trvá několik měsíců i let, než se daný business stabilizuje a klienti se k vám začnou vracet a doporučovat vás. Co byste řekli na to, kdyby tímto začátkem za vás prošel již někdo jiný a zasvětil vás do problematiky nejen dané firmy, ale také vám předal své zkušenosti a Know How? Zaujala vás tato myšlenka? V tom případě mám pro vás skvělou možnost převzít fungující firmu s mnohaletou tradicí v perspektivním oboru, který jen tak nevymizí. Pokud navíc patříte mezi ty, co chtějí pomoct jiným lidem plnit sny a dělat jejich nejvýznamnější den nezapomenutelný, je daný obor přesně to pravé.

Tento svatební salon má již tradici od roku 2008. Od vzniku si prošel mnohými zkouškami a chybami, které jej vždy posunuly dále k úspěchu a dnes je jeho největší výhodou tradice, spokojení klienti a doporučení dalším klientům. Osobní přístup klientkám nabízí nejen možnost poradenství a vypůjčení vysněných šatů ale i doplňkových služeb jako například pořízení různých doplňků, bot šitých na míru ale také zajištění prstýnku, svatebních oznámení či doporučení dalších profesionálů, kteří pomohou klientům dělat ten jejich den D dokonalým.

 

Výhody svatebního salonu

● Jediný svatební salon ve Frýdku s tak dlouhou tradicí a dobrým jménem
● Perfektní místo
● Spokojení klienti nejen z Frýdku – Místku ale i jeho širokého okolí
● Velký výběr svatebních i společenských šatů, které se odlišují od standardních svatebních salonu
● Osobní přístup v odborném poradenství
● Velký výběr doplňkových služeb
● Velký výběr dodavatelů
● Nízké náklady na provoz

 

 

Pokud patříte mezi ty, co mají tah na branku, vášeň pro to, co děláte a nechybí vám pracovitost a ochota něco vybudovat, je převzetí tohoto fungujícího salonu přesně to, co hledáte.

Díky převzetí tohoto salonu budete ušetření počátečních problému a chyb, které každého podnikatele na začátku podnikání potkají, ale hlavně budete mít možnost mnoho změnit a posunout kvalitu, rozsah služeb a výsledky mnohem dále.

 

Co získáte převzetím salonu?

● Postavit se na vlastní nohy a výrazně ovlivňovat výsledky firmy
● Neřešit začátek podnikání a strach z toho, že se to nepovede
● Pokračování v budování dobrého jména a zaměření se na rozvoj podnikání
● Zasvěcení do problematiky daného oboru a prozrazení nynějšího Know How
● Možnost rozšířit poskytované služby, dle vašich přání
● Seberealizaci bez limitů
● Plnění snů

 

 

Co vám garantujeme

● Převzetí fungující zdravé firmy
● Převedení spolupráce s různými dodavateli
● Přenechání již domluvených klientů

 

S mnohým vám také můžeme pomoct např. zajištění nejvýhodnějších podmínek pro začátek podnikání, ale také s jinými službami.

Zaujala vás tato podnikatelská příležitost? Neváhejte mě kontaktovat, ráda vám sdělím více bližších informací. Těším se na setkání.